Blog dwóch psów.
Blog > Komentarze do wpisu
Cofanie

PROSZĘ, GŁOSUJCIE CODZIENNIE !!!

KLIK

Od paru miesięcy próbuję zacząć z Jii ćwiczyć świadomość zadu, ale nie umiałam się za to zabrać. Dopiero Berneska (z Dogo) uświadomiła mnie, że najlepiej od podstaw :o I uczymy się cofania.

 

(sorry za bałagan w pokoju)

 

Pozdrawiam,
Agnieszka z Boną i Jimmem.

piątek, 21 sierpnia 2009, bo-ness

Polecane wpisy

  • Latamy

    Witam! Dzisiaj wrzucę tylko filmik z Frisbee - jakość jest jaka jest, ale do swojego "cudeńka" nie mam baterii, nagrywane więc komórką :P Autorowi filmiku bardz

  • Stanie na plecach

    Pisałam już kiedyś, że zaczynamy ćwiczyć świadomość ciała. Od tamtego czasu Jimmy wchodzi zadkiem na niektóre przedmioty, ale przede wszystkim staje na nich wsz

  • Kuku

    NA filmiku głównie ćwiczenie "Kuku" ;) Wcisnęłam tam jeszscze chodzenie przy nodze, siadanie, warowanie, ósemkę (tak, bardzo ósemkową) i zabawę dyskiem :) Ogółe

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
fairytale_bestiusz
2009/08/21 17:21:57
Świetnie Wam idzie! (Ponad to zazdroszczę możliwości nagradzania zabawą, dla mojego psa tylko jedzenie ma jakąkolwiek wartość...) Bestię jak tego uczyłam to się okropnie kręcił na boki, a jak nie dostawał smakołyka to się denerwował i odmawiał dalszej współpracy. Nie chciałam, żeby się stresował podczas treningów, bo to ma być zabawa, więc... ominęłam podstawy. Zaczęłam naukę wspinania się tylnymi łapami na podwyższenie, obecnie Bestiusz potrafi to robić na schodku wysokości swojego kłębu ;D
-
2009/08/22 09:00:58
Dzisiaj wróciłam i zobaczyłam nowy design. Śliczny! Muszę przyznać, że podoba mi się bardziej od tamtego, ale tylko tamta stopka była fajniejsza (szczegóły;p) ;).

Co do cofania - idzie Wam świetnie! Myślę, że Mi nigdy nie zdołam nauczyć, bo ona nie zawsze się cofa za zabawką. Poza tym jestem na to za głupia, młodego, umiejącego więcej komend i bardziej pojętnego psa bym nauczyła, ale Misię...

Pozdrawiam!
-
czas-owa
2009/08/22 14:55:10
Och, idzie wam świetnie. ;D My też zawsze jak chcemy się czegoś nauczyć, zaczynamy od podstaw. xD Chociaż n arazie same podstawy potrafimy.

Nie przejmuj się bałaganem. Ja czekam na swój pokój, bo co sprzątnę, to mi brat bałagan zrobi ;d

-
2009/08/22 19:28:09
Zagłosowałam :)

A i jeszcze co do bałaganu - ja też mam, więc dlatego kręcę zazwyczaj filmiki sztuczkowe na dworze ;D
-
hundediary
2009/08/22 22:51:29
Zagłosowane... Rzeczywiście, dziewczyna zasługuje na wsparcie - widać, z jakim oddaniem zajmuje się tymi porzuconymi schroniskowymi stworzeniami, ile serca wkłada w każde zrobione im zdjęcie i poszukiwania domu.
Kolejna sztuczka - fajnie ;) Ja teraz mam zastój i wolę obserwować innych niż samej coś wymyślać. Cóż, też nie lubię tego słomianego zapału, ale przecież się z nikim na głowę nie zamienię..
Pozostaje mi więc życzyć Wam powodzenia i czekać na kolejne nowosci ;)
-
fairytale_bestiusz
2009/08/26 11:30:59
O, nowy wygląd! :D Jak dla mnie świetny, kolory mi się bardzo podobają, a oczy Bonki... czarujące, zwłaszcza, że mam słabość do huskowych błękitów. Mam nadzieję, że tym razem nie przestanie Ci się podobać po kilku dniach. No, chyba że zrobisz coś jeszcze lepszego ;) Pozdrawiam!
-
hundediary
2009/08/26 18:38:23
Kobieto!! Zmieniaj ten wygląd tak dalej, bo co nowszy, to lepszy! ;D To zdjęcie z biegnącymi Boną i Jimmem jest CU-DO-WNE!! I ten zestaw oczu... ;)
-
2009/08/29 20:03:35
Aga, a Ty znowu nowy wygląd! Cuudnyy!!! I rzeczywiście oczka do siebie pasują - jedne niebieskie, drugie brązowe... Jii ma takie oczy jak ja i Mi ;)
PustaMiska - akcja charytatywna