Blog dwóch psów.
Kategorie: Wszystkie | Blog & WWW | Filmy | Jesień | Lato | Sport | Wiosna | Zima | Zloty i spacerki
RSS
wtorek, 11 maja 2010
Frisbee w Chorzowie i w Rudzie Śląskiej :)

Pierwszego i drugiego maja spędziliśmy oczywiście na zawodach DogFrisbee w Chorzowie. Było naprawdę świetnie! Strasznie mile mnie zaskoczyło zachowanie Jimmiego. Nie chciał żadnego psa zeżreć, wystraszyć czy odgonić, grzecznie się witał i odchodził :) Poznaliśmy wiele psiaków, które kojarzyłam z odwiedzanych przeze mnie psich portali, udało się też spotkać tych, których widzieliśmy nie po raz pierwszy. Mimo pogody, latające teamy pokazały klasę i cudownie się je oglądało - gratuluję wszystkim! Zawody były doskonale zorganizowane - pokaz pasienia, prezentacje tricków... cały czas coś się działo, nie można było się nudzić :) Oczywiście też zabraliśmy dyski - i tym razem Jim mnie zaskoczył, bo pracował świetnie, nie zwiewał do psów, był cały czas chętny do zabawy i nakręcony na talerzyki! :) Ale nie będę go tylko wychwalać - w drugi dzień burczał już na parę psów... mimo to ignorowanie pobratymców z daleka nie jest już wielkim problemem. Ćwiczymy nad całkowitym ich olewaniem, lepsze to niż nic.

Mamy od forumowej arisu cztery fotki - I II III IV

Fotki z naszego spacerku w Rudzie można obejrzeć - tutaj. Oczywiście tej samej autorki, której serdecznie za nie dziękujemy!

Szczerze mówiąc, planuję nasz debiut za rok, w Chorzowie oczywiście. Nie mam jednak pojęcia co się do tego czasu zdarzy, jak potoczą się nasze frisbowe losy - więc nic sobie nie obiecuję, jednak.. bardzo bym chciała. O ile pies będzie tak nakręcony jak na tegorocznych zawodach - startujemy na 60%. No i coś trzeba zrobić z moimi rzutami - jest lepiej, bo Jii skacze już do nich i lecą bardziej prosto, mimo wszystko rzucacz ze mnie marny. "Praktyka czyni mistrza"... haha, oby tak było w moim przypadku.

Pozdrawiamy...
(Agnieszka, Bonka, Jimmy)
.. i uciekamy do parku, porzucać Frisbee :)

17:54, bo-ness
Link Komentarze (7) »
PustaMiska - akcja charytatywna