Blog dwóch psów.
Kategorie: Wszystkie | Blog & WWW | Filmy | Jesień | Lato | Sport | Wiosna | Zima | Zloty i spacerki
RSS
poniedziałek, 14 czerwca 2010
Latamy

Witam!

Dzisiaj wrzucę tylko filmik z Frisbee - jakość jest jaka jest, ale do swojego "cudeńka" nie mam baterii, nagrywane więc komórką :P Autorowi filmiku bardzo dziękujemy!

A i radzę wyłączyć dźwięk, gdyż na początku padają nieciekawe słowa :P Puśćcie sobie coś fajnego :)

Pozdrawiamy!

22:09, bo-ness , Filmy
Link Komentarze (5) »
niedziela, 06 czerwca 2010
That cold black cloud is coming down..

(szczerze mówiąc nie miałam pojęcia, jak nazwać tą notkę, stąd cytat. może jednak ma związek z Jimem :)

Wreszcie wrócił do normalnego stanu po sylwestrze, nareszcie najmniejsze puknięcie nie sprawia, że chce zwiewać, wreszcie nie wyłącza się całkowicie przez najcichszy huk. Jeszcze nie jest do końca w porządku, ale po chwilowym zawieszeniu się potrafi wrócić do poprzedniego zajęcia. Od jakiś trzech dni pracuje mi się z nim WSPANIALE, jest jakiś bardziej skupiony i nakręcony na aportowanie piłki i dysków. Wczoraj cały czas przynosił mi prosto do ręki zabawkę, domagając się rzucania do wody. A piłkę mamy nową, piankową, pływającą i miękką - w naszym przypadku sprawuje się świetnie, długo właśnie takiej szukałam! Jest już całkowicie podziurawiona, a dalej nadaje się do użytku.

Robi się coraz cieplej (o zgrozo!) i zbliżają się wakacje, które zapowiadają się naprawdę ciekawie. Liczę na ponowne spotkania ze znajomymi, zloty i wspólne spacery! :D Już w poniedziałek poznamy nowego kumpla i spotkamy Łowcę! Po za tym w planach jest wypad na tor agility, a niedawno zamówiliśmy trzy nowe dekielki... A Bona? Boniaczek biega przy rowerze w swoim tempie, chodzi na spacerki i ma spokój od moich pomysłów :P W tym miesiącu skończy osiem lat, ten czas leci zdecydowanie za szybko!

Na początek zaproszę TUTAJ, genialne zdjęcia ze spacerku, autorstwa Ali Zmysłowskiej (dziękujemy! <3).

No i na moją, dużo gorszą, fotorelację z wczorajszego spacerku z Luniaczkiem :)

Polowanie na wujka Jima

Tak prawie zawsze startuje po piłkę :D

Piękna...

... i bestia.

Jimmy nie lubi takiej zabawy z innymi psami, każda próba sięgnięcia po jego zabawkę kończy się jego ostrzegawczym warczeniem (i tylko tym), więc ma własny sposób na zdobycie szarpaka: nieruchomieje do czasu, gdy pies nie wypuści z pyska drugiego końca (na niektórych zdjęciach widać, że stoi w takiej samej pozycji), po czym zwiewa jak najszybciej :P

Tutaj widać jak wyglądała zabawka: była czerwono-białą piłką futbolową

Leecii!

Pozawalałam Was zdjęciami :D

Nareszcie zmobilizowałam się do zrobienia nowej szaty graficznej.. mam co chciałam, prosty szablon z ładnym nagłówkiem. Autorką zdjęcia jest również Alicja, a samo zdjęcie jest jedną z moich ulubionych, jimowych fotografii :)

Pozdrawiamy,
Agnieszka z Boną i Jimem!

19:51, bo-ness , Lato
Link Komentarze (5) »
PustaMiska - akcja charytatywna