Blog dwóch psów.
Kategorie: Wszystkie | Blog & WWW | Filmy | Jesień | Lato | Sport | Wiosna | Zima | Zloty i spacerki
RSS
poniedziałek, 13 lipca 2009
Kuku

NA filmiku głównie ćwiczenie "Kuku" ;) Wcisnęłam tam jeszscze chodzenie przy nodze, siadanie, warowanie, ósemkę (tak, bardzo ósemkową) i zabawę dyskiem :) Ogółem czasem żałuję, że pod ręką nie mam sprawnego kompaktu - bo nie mogę nagrywać filmików...

Pozdrawiamy,
Agnieszka z Boną i Jimmem.

14:21, bo-ness , Filmy
Link Komentarze (6) »
sobota, 04 lipca 2009
Nowy wygląd

Jak widać wreszcie zabrałam się za blog i zrobiłam go tym razem całkiem po swojemu :) Zajęło mi to trochę czasu ale teraz prezentuje się chyba lepiej. W końcu trzeba było zrezygnować z tych niebieskich, zimowych kolorów i zrobić coś letniego - chociaż mi bardziej wyszło wiosenne... :)

Hm, parę nowości. Zaczęły się wakacje i mam dużo wolnego czasu. Chcę go poświęcić oczywiście moim psom. Jednym z moich planów jest spotykanie się ze znajomymi z psami. Dwa spacerki już za nami: pierwszy spędzony z Alą i Kiarą, drugi z Natalią i Luną, Anitą i Bartlejem, Karoliną, jej mamą i Łowcą, no i paroma napotkanymi psiakami (m.in. Gordonkiem, Borzojem, Borderkiem i sunią Husky). Jeśli Jimkowa łapka się zagoi chcemy spotkać się w większym gronie na polach w Rudzie.

Kolejna nowość to mój pływający pies ! :D Pewnego dnia jakoś tak rzuciłam Frisbee, że wylądowało dosyć daleko w wodzie. Pomyślałam, że najwyżej za godzinę, dwie przypłynie do brzegu... ale Jii mnie ubiegł. Wskoczył sobie do wody i jakby nigdy nic przyniósł mi dysk. Zachwycona rzuciłam raz, jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz... potem patyki... ;) No i teraz mogę sobie rzucać dekle bez obawy, że mi ich nie przyniesie :D Co prawda patyczki czasem zignoruje, ale nigdy talerzyki.

Kolejna nowość (powstarzam się...) to właśnie mały sukces związny z rzucaniem. Jim z wiekiem robi się coraz bardziej nakręcony i duży odstęp czasu powoduje, że jest całkowicie pochłonięty zabawą :] Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła mu wysoko rzucać!

 

Rozpisałam się, a w sumie chciałam tylko wstawić fotki...

 

Nurkujący

HOP !

Zastęp :D

Pozdrawiamy,
Agnieszka z Boniakiem i Jii.

PustaMiska - akcja charytatywna