Blog dwóch psów.
Kategorie: Wszystkie | Blog & WWW | Filmy | Jesień | Lato | Sport | Wiosna | Zima | Zloty i spacerki
RSS
wtorek, 11 sierpnia 2009
Frisbee - filmik

Wiem, rollery rzucam dokładnie tak jak powinno się tego nie robić, moje rzuty lecą krzywo, ponad to Jim miał opisane wcześniej "zawieszki rowerowe" i raz się tam nawet zadławił czymś. No i ja się wywróciłam, bo we mnie Jimo wrąbał :P Filmik autorstwa niezastąpionej Czarnulki z Dgm.

 

Pozdrawiam,
Agnieszka z Boną i Jimem

14:26, bo-ness , Sport
Link Komentarze (5) »
niedziela, 09 sierpnia 2009
Frisbee

Dawo nie frisbowaliśmy - ostatnio chyba przeze mnie Jimowi się to znudziło, więc zrobiłam dłuuuuuuuuuuugą przerwę. Pomogło ;) W cieniu, gdy tylko wyciągnęłam dyski Jimmy dostał takiego powera: uszy stanęły, skakał w te i z powrotem... A już powoli traciłam nadzieję, że kiedykolwiek uda nam się to naprawdę uprawiać, ze szczęściem obu stron (moim akurat ogromnym ;) A najlepsze, że już zaczęłam mu rzucać backhandy - póki co czasem któryś złapie i maniakalnie odbija się za wcześnie co najwyżej odbijając frisbee dalej przed siebie.. I ma niesamowicie głupi zwyczaj nie przynoszenia mi dysku od razu tylko odbiegania i dopiero przynoszenia :o Ale czasami udawało mu się ślicznie złapać, choć nie ukrywam, że niektóre z podłogi :P No i przez jego strach przed rowerami czasami się rozprasza i ma taki zastój obserwując otoczenie. Po za tym uczymy się wskakiwać na ręce.

 

Fotki są jakie są, autorstwa Czarnulki z Dogomanii.

Taki dziwny over

Przeciąganie

A tu nie wiem co on chciał zrobić - bynajmniej mnie nie ugryzł ]:->

Szkoda tylko, że w towarzystwie psów mój pies nie potrafi się tak skupić na dyskach. Tzn jeśli mu rzucę oczywiście z pyska go nie wypuści (bo jak zabiorą?!), ale także mi nie przyniesie (bo jak z nim ucieknę to oni za mną polecą!) Dużo jeszcze pracy przed nami: nad skupieniem, aportowaniem, techniką łapania i wyskoku, ale cieszę się, że nakręcanie na dysk mamy za sobą :) Znając mnie nigdy do niczego poważnego nie dojdziemy i będzie to tylko nasza zabawa, ale Frisbee jest moim ulubionym sportem psim - po za tym nie wymaga specjalistycznych sprzętów i stałego miejsca na niego: wystarczy pies, właściciel, troszkę miejsca i dyski :D

Pozdrawiam,
Agnieszka z Boną i Jimem.

15:54, bo-ness , Sport
Link Komentarze (5) »
 
1 , 2
PustaMiska - akcja charytatywna